Vår personal

Nedan finner ni vårt engagerade team:

Patrik Honsberg

President
patrik@honsbergsel.se
Tel: 070-662 61 72

Jimmie Björkman

Lead operator
jimmie@honsbergsel.se
Tel: 070-607 17 12

Charles Hillberg

Head of process
charles@honsbergsel.se
Tel: 070-267 61 91

Ted Hillberg

Director of intelligence
ted@honsbergsel.se
Tel: 073-080 69 50

Robin Olsson

General clerk
robin@honsbergsel.se
Tel: 073-540 12 07

Fredrik Hogmalm

Technical executive
fredrik@honsbergsel.se
Tel: 070-270 72 16

Simon Steen

System manager
simon@honsbergsel.se
Tel: 073-742 34 55

Anton Wilhelmsson

Executive agent
anton@honsbergsel.se
Tel: 073-043 67 90

Marcus Lindblom

Technical aide
marcus@honsbergsel.se
Tel: 070-291 63 80

Fredrik Egyed

fredrik.e@honsbergsel.se
Tel: 073-030 00 63

Fredrik Sandblom

fredrik.s@honsbergsel.se
Tel: 072-372 51 92

Simon Kristiansson

simon.k@honsbergsel.se
Tel: 076-106 98 41

Johanna Björndahl

johanna@honsbergsel.se
Tel: 076-247 69 50

Effektiv arbetsgång

Problemlösning

Ny teknik & digitala vektyg

God service & uppföljning

Välkomna att höra av er till oss!

Hör gärna av er till oss via telefon eller e-post.
Vi ger er en kostnadsfri offert och ni är alltid välkomna förbi våra lokaler för en pratstund och kaffe.

Kontakt